بهترین بازی های جنگی 2021 | 5 تا از بهترین ها را بشناسید

در این مطلب قصد داریم تا بهترین بازی های جنگی 2021 را به شما معرفی کنیم، پس اگر از این نوع سبک بازی ها خوشتان می آید تا انتهای این مطلب با زنگ تفریح همراه باشید.

بازی‌هایی که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، جزو بهترین بازی‌ های جنگی 2021 هستند. بازی‌بازان زیادی به این سبک از بازی علاقه‌مند بوده و همیشه برای پیگیری و اطلاع از برترین بازی های جنگی 2021 و سال‌های قبل از آن، جست و جو می‌کنند. حالا قصد داریم تا برخی از این بازی‌ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. با شروع سال 2021، خبرهای جدید و خوشحال کننده‌ای برای بازی‌بازان منتشر شده است. بازی های جنگی 2021 توسط سازنده‌های مستقل در حال ساخت هستند. آن‌ها با DLC و آپدیت‌ها قرار است در بین بهترین بازی های جنگی 2021 برای کامپیوتر و سایر پلتفرم‌ها غوغا برپا کنند. تمام تلاش آن‌ها ساخت محصولی‌ست که بازیکنان را راضی نگه دارد.

سال 2020 برای بازی‌های جنگی سال خوبی بوده است. همچنان که داریم به سمت سال 2021 می‌رویم بازی‌های تازه‌تری نیز برای عرضه، تولید شده است که آن‎ها را باهم بررسی می‌کنیم. با معرفی بهترین بازی های جنگی 2021 برای PS4 و سایر پلتفرم‌ها همراه پلازامگ باشید.

بهترین بازی های جنگی 2021

5 تا از بهترین ها را بشناسید

 

بازی Panzer Corps 2-Axis Operations: 1940

بازی های جنگی 2021 اندروید/ بازی های جنگی 2021 ps4/ بهترین بازی های جنگی 2021 اندروید

بازی Panzer Corps یک بازی جنگی 2021 است. مجموعه‌ای از DLCهای Axis Operations در ماه دسامبر به پایان خواهد ‌رسید. بازی Panzer Corps جریانات جنگ‌هایی که در سال 1940 رخ داده‌اند را روایت می‌کند. مبارزات سریع و پر از خشونتی که در آن سال‌ها رخ داده‌اند را به تصویر کشیده است. از جمله آن جنگ‌ها، مبارزات سنگینی‌ست که علیه فرانسه اتفاق افتاده بود. همچنین عملیات‌های نظامی که در کشورهای اسکاندیناوی و بالکان صورت گرفته را روایت می‌کند. به صورت کلی، عملیات‌های دریایی نیز بخش مهمی از بازی را تشکیل داده‌اند. جنگ‌هایی که توسط ناوها و کشتی‌های نظامی غول‌پیکر صورت می‌گیرد همه را به وجد خواهد آورد.

بازی Call to Arms: Gates of Hell Ostfron

بازی های جنگی 2021/ بازی جنگی 2021/ بهترین بازی های جنگی 2021

بازی Call to Arms یکی از بازی های جنگی 2021 به شمار می‌آید و بسیار پرطرفدار است. در ماه‌های اخیر خبرهایی حاکی از اینکه این بازی چه موقع منتشر خواهد شد به گوش نرسیده است. طبق روالی که این بازی پیش‌رو دارد، در همین سال شاهد عرضه آن خواهیم بود. سازندگان بازی Call to Arms پس از مشکلات به‌وجود آمده از ناشران آن جدا شدند. در حال حاضر آن‌ها با سازندگان سابق Men of War قرارداد بسته‌اند.

در حال حاضر DMS بازی جدیدشان یعنی Call to Arms را که جلوه‌هایی از جنگ مدرن را به تصویر کشیده است را تولید خواهند کرد. در کنار آن بازی Gates of Hell با همان نام شرکت سازنده منتشر خواهد شد. همانطور که اعلام شده که بازی در اوایل سال 2020 به عرضه خواهد رسید، این بدین معناست که تحت عنوان توسعه بازی Call to Arms منتشر خواهد شد. منظورشان این بوده که برای اجرای آن باید بازی DMU را خریداری کنند. سازندگان این بازی گفتند که برای تاثیرگذاری بهتر و همچنین بازدهی بالاتر تغییراتی در قیمت این محصول خواهند داد. از ماه دسامبر 2020 هنوز هیچ اخبار رسمی در رابطه با تاریخ انتشار آن اعلام نشده است. چیزی که در حال حاضر برای ما مشخص بوده این است که این بازی در سال 2021 به انتشار جهانی خواهد رسید.

بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts

بهترین بازی های جنگی 2021 برای گوشی/ برترین بازی های جنگی 2021/ بهترین بازی های جنگی 2021 برای گوشی

در بین بازی های کامپیوتری جنگی 2021 یکی دیگر از عنوان‌های پرطرفدار، بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts است. این عنوانی که در حال حاضر یک بازی پر رنگ به‌ شمار می‌رود، جدیدترین اثر سازندگان بازی Ultimate General: Civil War است. این اثر جدید به بازیکنان این قابلیت و توانایی را داده تا بتوانند کشتی‌ها و ناوهای جنگی غول‌پیکر را طراحی و شخصی سازی کنند.

پس از طراحی کشتی‌ها، بازیکنان می‌توانند در نبردهای جهانی از آن‌ها استفاده کنند. با خریداری نسخه‌های کپی این بازی، می‌توانید به ساختار قبل از انتشار آن دسترسی پیدا کنید. در ماه دسامبر 2020 یک‌سری اخبار در رابطه با تاریخ انتشار و برنامه‌ریزی‌هایی که برای انتشار صورت گرفته بودند منتشر شد. اما اکنون این بازی هنوز در فروشگاه‌های معتبر ازجمله Steam قرار گرفته نشده است. این اتفاق نشانگر این موضوع بوده که بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts در سال 2021 منتشر خواهد شد.

بازی Waterloo 3D

بازی های جنگی 2021 xbox one/ بازی های جنگی 2021/ بازی جنگی 2021

بازی جنگی 2021 دیگری که می‌خواهیم معرفی کنیم، بازی Waterloo 3D است. Waterloo 3D که یک بازی جنگی 2021 جذاب به شمار می‌آید همانطور که از نامش مشخص بوده، یک بازی 3 بعدی است. بازی های جنگی 2021 کامپیوتر، بازی‌های بسیار پرطرفداری هستند. بازی Waterloo 3D یک عنوان مستقل و سرگرم‌کننده است. در این بازی جنگی 2021، بازیکنان گروه‌هایی که مربوط به فرانسه، انگلیس و چند کشور دیگر هستند را اداره می‌کنند.

نبردهایی که این بازی مهیج در خود جا داده، واحدهایی هستند که با تجهیزات کامل و پیشرفته‌ای پا به میدان نبرد خواهند گذاشت. گردان‌ها و تقسیم‌بندی‌های صورت گرفته در بازی Waterloo 3D طبق زمان حال بوده و بسیار دقیق هستند. ساختار نقشه این بازی به شکل 3 بعدی (3D) طراحی شده که جذابیت نبردها را بالاتر ببرد. ساختار و سبک این بازی، بازیکنان را به یاد بازی Scourge of War می‌اندازد. بخش عمده‌ای از تفاوت‌هایی که در این عنوان جدید صورت گرفته، ارتقا و بهبود گرافیک بوده است.

سازندگان این بازی جنگی 2021، به دنبال اینکه می‌خواستند یک بازی مهیج‌تر نسبت به نسخه قبلی آن بسازند تغییرات چشم‌گیری در روند این بازی داده‌اند. آن‌ها یک برنامه‌ریز جنگ، راهنمای مسیر، تغییر در ساختار و گرافیک نبردها و… در بازی قرار دادند. تاکتیک‎‌های جنگی بازی Waterloo 3D از تاکتیک‌های زمان ناپلئون الهام گرفته است. در رابطه با تاریخ انتشار این بازی نکاتی قابل ذکر است که تقدیم حضورتان خواهیم کرد. در سال 2020 حرف‌ها و اخباری راجع به انتشار این بازی به گوش می‌رسید. با رسیدن به ماه دسامبر 2020 خبری از انتشار آن نشد و اما حالا این بازی قرار است که در سال جاری یعنی 2021 به انتشار و عرضه جهانی برسد.

بازی Valor and Victory

بازی های جنگی 2021/ بازی جنگی 2021/ بهترین بازی های جنگی 2021

عنوان جذاب دیگری که جزو دسته بازی جنگی 2021 بوده، بازی Valor and Victory است. تمامی بازی‌بازان فکر می‌کردند که Yobowargames توسط Slitherine گرفته شده تا بر روی نسخه دیجیتال بازی Valor and Victory کار کند. به‌نظر می‌رسید بازی در همین روزها به انتشار برسد، اما اینطور نشد. امیدواریم تاخیراتی که این بازی به آنها برخورده است، باعث این شوند تا برای بهبودی نقاط ضعف آن اقدام کنند. نسخه‌های فیزیکی بازی‌های Hex-Counter و Counter امروزه مورد توجه زیادی قرار دارند.

تاکنون به نظر می‌رسد که Yobowargames کار خودش را به خوبی انجام داده است و در راهی که می‌خواهد آن‌ را به نسخه دیجیتال منتقل کند موفق خواهد شد. بازی Valor and Victory قرار است ابتدا به صورت Early Access به انتشار برسد. آن‌ها تا ماه دسامبر 2020 این نسخه را منتشر نکرده‌اند. هیچ‌گونه اطلاعاتی از انتشار این بازی درز نکرده و تاریخ انتشار آن مشخص نیست. این بازی نیز مانند سایر بازی های جنگی 2021 که در بالا ذکر شد، احتمالا در سال 2021 به انتشار خواهد رسید.

از آن‌جایی که به پایان سال 2020 رسیدیم، باید بررسی کنیم تا ببینیم چه بازی‌هایی در فهرست بهترین بازی های جنگی 2021 برای Xbox و سایر پلتفرم‌ها قرار می‌گیرند. برخی از سازندگان بازی، بازی‌های خود را برای انتشار زمان‌بندی کرده‌اند. برخی دیگر از آن‌ها بازی‌ها را به تاخیر انداخته و مشخص نیست در چه زمانی به انتشار خواهند رسید. سال 2021، سالی پرچمدار برای بازی های جنگی 2021 است. در ادامه با ما همراه باشید تا اسامی برخی از دیگر بهترین بازی های جنگی 2021 را مرور کنیم.

 • بازی Klotzen Panzer Battles
 • بازی Burden of Command
 • بازی Task Force Admiral
 • بازی Regiments
 • بازی Strategic Mind: Fight For Freedom
 • بازی War on The Sea
 • بازی Desert Armor
 • بازی Field of Glory ll: Medieval
 • بازی Terra Invicta
 • بازی Victory at Sea: Ironclad
 • بازی Middle East Crises
 • بازی Gary Grigsbys War in the East 2
 • بازی Distant Worlds 2
 • بازی Decisive Campaigns: Ardennes Forest
 • بازی Flashpoint Campaigns: Southern Storm
 • بازی War Plan Pacific
 • بازی Ultimate General: American Revolution
 •  بازی (Campaign Series: Vietnam (Core Game

برخی از بازی‌هایی که در بالا ذکر شده، جزو بهترین بازی های 2021 برای PS4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس نیستند و هنوز پلتفرمی بجز کامپیوتر برای آن‌ها اعلام و مشخص نشده است. درصورتی که خبر تازه و جدیدی از بهترین بازی های جنگی 2021 منتشر شود، ما آن را منتشر و اعلام خواهیم کرد. همچنین فهرستی از بازی های جنگی 2021 برای اندروید و موبایل منتشر خواهیم کرد تا بازیکنانی که می‌خواهند از جزئیات بازی های جنگی موبایل مطلع شوند نیز در جریان آن باشند.

 

بیشتر بخوانید:

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید، نظرات خود را با زنگ تفریح به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *