بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید – فصل 14

اخیراً محتوای فصل 14 بازی Destiny 2 اعلام شد. این فصل که Splicer نام دارد، همراه با یک نقشه راه به طرفداران این بازی ارائه شد تا آن ها بدانند که باید انتظار چه چیزی را داشته باشند. در ادامه این مطلب با تغییرات جدید این فصل و بررسی بازی Destiny 2 با ما همراه باشید.

شرکت Bungie سازنده این بازی به طور رسمی از فصل 14 بازی Destiny 2 رونمایی کرده است که قرار است در روز سه شنبه 21 اردیبهشت ارائه شود و تا سه شنبه 2 شهریور ادامه یابد.

پس با این حال پلیرهای بازی Destiny 2 می‌توانند در طول تابستان از محتوای فصل Splicer لذت ببرند.

از آن جایی که طرفداران این بازی کنجکاو بودند که در فروشگاه بازی برای فصل Splicer چه چیزهایی وجود دارد Bungie یک نقشه راه از محتوایی که باید انتظارش را داشته باشند ارائه کرده است.

از 21 اردیبهشت ماه طرفداران می‌توانند انتظار معرفی مراحل جدید برای فصل Splicer را داشته باشند. آن ها در این مراحل خواهند دید که چگونه Vex کاری کرده است که زمین دیگر نور خورشید را نبیند.

آن ها همچنین شاهد افزوده شدن سیستم تلفیق زره، مأموریت های status aspect و فعالیت First Override که قرار است در Europa اتفاق بیفتد. فعالیت Override برای کسی که این بازی را نمی‌شناسد در واقع یک فعالیت 6 نفره خواهد بود که در آن پلیر ها در مقابل Vex خواهند جنگید.

بررسی بازی Destiny 2 ؛ محتوا فصل 14 بازی Destiny 2  اعلام شد : مود Trials of Osiris

نقشه راه فصل جدید

فهرست مطالبی که در ادامه مطلب فصل 14 بازی Destiny 2 مشاهده خواهید کرد:

  • مود Trials of Osiris
  • مأموریت های Pinnacle هفتگی
  • رویداد Solstice of Heroes
  • کلام آخر
بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید - فصل 14
بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید – فصل 14

در 24 اردیبهشت ماه مود Trials of Osiris شروع خواهد شد و Iron Banner به همراه یک مپ جدید برای Override که بر روی ماه است، 28 اردیبهشت منتشر خواهد شد.

در یک خرداد ماه شاهد بازگشت Vault of Glass Raid به Destiny 2 خواهیم بود.

بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید - فصل 14
بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید – فصل 14

مأموریت های Pinnacle هفتگی ؛ بررسی بازی Destiny 2

5 اردیبهشت ماه طرفداران می‌توانند منتظر اولین مأموریت هفتگی Pinnacle در کنار یک مود Override جدید بر روی ساحل Tangled باشند.

سه شنبه 11 خرداد ماه باز هم شاهد یک مأموریت Pinnacle دیگر خواهیم بود و بعد مأموریت های Pinnacle هفتگی جدید در تاریخ های 18 خرداد، 25 خرداد، 1 تیر و 8 تیرماه به بازی اضافه خواهد شد. 18 خرداد ماه شاهد بازگشت Iron Banner خواهیم بود در حالی که 25 خرداد ماه چالش های جدیدی به مود Vault of Glass Raid اضافه خواهد شد.

بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید - فصل 14
بررسی بازی Destiny 2 ؛ نقشه راه فصل جدید – فصل 14

رویداد Solstice of Heroes ؛ بررسی بازی Destiny 2

Iron Banner در تاریخ 8 تیر دوباره باز خواهد گشت و مود the Solstice of Heroes 15 تیر در کنار اضافه شدن قابلیت تعیین سطح به مود Vault of Glass Raid به بازی اضافه خواهند شد.

12 مرداد ماه شاهد پایان مود the Solstice of Heroes خواهیم بود و در همین تاریخ مود Iron Banner نیز قبل از پایان همین فصل برای بار آخر باز خواهد گشت 19 مرداد ماه شاهد یک متن پایانی خواهیم بود که داستان این فصل را به اتمام می‌رساند و پس از آن طرفداران چند هفته زمان مهلت خواهند داشت تا هر چالش فصلی را که برایشان مانده است را تکمیل کنند و در نهایت فصل Splicer در تاریخ 2 شهریور به پایان می‌رسد.

کلام آخر ؛ بررسی بازی Destiny 2

شرکت Bungie حتی محتوای بیشتری نسبت به چیزی که در نقشه راه آمده است برای فصل 14 در نظر گرفته است، بنابراین طرفداران این بازی باید منتظر مقداری زیادی محتوای جدید در هفته ها و حتی ماه های آینده باشند.

این بازی هم اکنون برای پلتفرم های  PS5 ،PS4 ،Stadia ،Xbox One ،Xbox-Xو PC در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *